school

Kleine kernen krimpen? Niet in Egchel! Basisschool IKC de Kemp (onderdeel van Stichting Prisma) heeft vanwege de jonge aanwas op zeer korte termijn behoefte aan een extra leslokaal. Maar hoe kunnen ze dit snel regelen? Een perfecte opdracht voor C3.

C3 Education heeft namelijk een mooie oplossing voor noodlokalen en biedt hiervoor een duurzame modulaire oplossing. Maatwerk, geen standaard noodlokaal. Uiteraard voldoet het noodlokaal volledig aan de wettelijke eisen die worden gesteld aan leslokalen voor o.a. brandveiligheid, kan een digiboard eenvoudig worden gemonteerd en zijn de ruimten voorzien van internet en water. Gedurende de komende bouwvakperiode pakt ons team deze vraag op en wordt het nieuwe leslokaal medio augustus al opgeleverd en geplaatst.

Ook de financiering is op maat: Er is zowel een koop- als leaseconstructie mogelijk. Bij de lease-constructie wordt het volledige noodlokaal na een vooraf afgesproken aantal jaren weer gedemonteerd en opgehaald. Zo is de school altijd klaar voor de toekomst.

 

Meer informatie?

Een bezichtiging inplannen bij onze bijzondere locatie in Panningen of een brochure met meer informatie over C3 ontvangen? Neem contact met ons op via 085-4898963 of e-mail naar info@c3living.nl.

 

rendizkaart

rendizkaart

rendizkaart

Vacatures

Rendiz is een uniek bedrijf waar diverse groepen uit de samenleving elkaar ontmoeten. Dit houdt in dat ons team bestaat uit jonge mensen, oudere mensen en mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Op dit moment zijn we op zoek naar:

  • Veelzijdige Facilitair medewerker
  • Medewerker Planning & Control
  • Stagiaires bij de dagbesteding van De Fabriek Maasbree
  • Oproepkrachten voor Toffedag.nl
  • Vrijwilligers op diverse locaties

Bekijk hier alle vacatures

 

 

Facebook

ma 16 september 2019 9:43

Rendiz in Lijfblad Burgerkracht Limburg! Burgerkracht Limburg is een #netwerk van (ervarings)deskundigen die op zoek zijn naar mogelijkheden om de #afstand tot de #arbeidsmarkt te verkleinen of te overbruggen. Net als Rendiz: We kijken niet naar #beperkingen maar naar de #talenten van onze #deelnemers en wat hij of zij nog kan leren. Zelfs doorstromen naar een reguliere baan is een mogelijkheid! Lees het hele artikel in Lijfblad Burgerkracht op https://bit.ly/2kNOaxg

 
di 10 september 2019 12:42

Zorgwoningen beschikbaar bij Hagerhof in Venlo! Bij Hagerhof in Venlo heeft Rendiz in samenwerking met Hagerhof woningen gerealiseerd voor mensen met een hulpvraag. Deze woningen beschikken over een eigen keuken, badkamer, slaapkamer, leefruimte en beschikken over een eigen voordeur. Bij Hagerhof biedt met dagbesteding in de horeca, groen, dierverzorging of de recreatie. Er zijn op dit moment 2 nieuwe woningen beschikbaar. Interesse of meer info? j.gubbels@rendiz.nl Deze woningen zijn geschikt voor mensen die graag dagbesteding willen doen en zelfstandig willen wonen (eventueel met eigen begeleiding). https://bit.ly/2lMgX5s

 
vr 6 september 2019 13:15

Vanmorgen bijzonder bezoek bij C3 Living in Panningen. In het kader van Cittaslow Nederland mochten we een presentatie verzorgen aan burgemeesters, wethouders en geïnteresseerde gasten uit andere Cittaslow gemeenten. Hoe koppel je WMO/WLZ aan vastgoed? Op welke wijze zorg je voor een (maatschappelijke en/of commerciële) invulling van leegstaand vastgoed? Welke mogelijkheden zijn er voor mensen met een afstandsmarkt? Waarom Tiny Houses/ C3 Living woningen en voor wie? Wat is de rol van gemeente? Bovenstaande vragen zijn een aantal thema's die we met elkaar hebben besproken. Los van de presentatie was er ook een rondleiding door de productiehal en hebben de gasten genoten van een lunch bij De Ringoven. Ook geïnteresseerd in een bedrijfsbezoek/rondleiding? Bekijk www.rendiz.nl, www.c3living.nl of e-mail naar info@rendiz.nl

 
do 29 augustus 2019 10:38

Wij hebben een #vacature voor een #facilitairmedewerker Ben je een regelaar, nieuwsgierig, klantvriendelijk en heb je een brede interesse? Dan is dit dé #vacature voor jou. Je houdt je bezig met alle #facilitaireprocessen binnen onze organisatie en met het ondersteunen van de interne klant. Dat is op het gebied van #telefonie, #ICT, maar ook het beheer van het #wagenpark, BHV en inkoop #kantoorartikelen behoren tot de werkzaamheden. Je hebt veel ruimte voor het inrichten, plannen en uitvoeren van je werkzaamheden. Het betreft een functie voor 24 uur per week, standplaats is Panningen. Meer weten over deze functie? https://bit.ly/2IkupUY

 
ma 26 augustus 2019 12:31

#vacature Wij zijn op zoek naar versterking op onze afdeling Planning & Control. De veelzijdigheid van Rendiz vind je terug in deze functie. Je bent o.a. verantwoordelijk voor het registreren/uitvoeren, sturen, meedenken, pro-actief adviseren en verder uitbouwen van de financiële en administratieve processen. Daarnaast bestaat een klein deel van de werkzaamheden uit applicatiebeheer. Je hebt veel ruimte in het inrichten, plannen en uitvoeren van je werkzaamheden. Meer weten? Lees verder en reageer! https://rendiz.nl/over-rendiz/vacatures

 
do 22 augustus 2019 15:23